Najlepsze możliwe pożegnanie! Kapitalny gol legendy [WIDEO]

Źródło: Twitter / @polsatsport
Mateusz Machaj pożegnał się z Chrobrym Głogów w znakomitym stylu. Legenda dolnośląskiego zespołu ustaliła wynik meczu z Zagłębiem Sosnowiec.
W ostatnich dniach Chrobry Głogów oficjalnie ogłosił, że z końcem kampanii pożegna się z dwoma zasłużonymi zawodnikami. Szeregi drużyny opuszczą Michał Michalec oraz Mateusz Machaj.
Obaj piłkarze otrzymali możliwość pożegnania się z kibicami w niedzielnym starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Obrońca i pomocnik wystąpili w pierwszym składzie i opuścili boisko w 79. minucie.
Zarówno Michalec, jak i Machaj zapiszą ostatni występ w barwach Chrobrego do udanych. Pierwszy zanotował czyste konto, natomiast drugi w 55. minucie popisał się cudnej urody trafieniem.
Machaj otrzymał podanie z prawej strony od Mateusza Ozimka. Piłka przeleciała wzdłuż linii pola karnego. Wydawało się, że 34-latek wykorzysta rozwiązanie siłowe, lecz nic bardziej mylnego.
Pomocnik Chrobrego popisał się perfekcyjną podcinką, zupełnie myląc strzegącego sosnowieckiej bramki Kacpra Siutę. Defensorzy Zagłębia nie byli już w stanie zatrzymać futbolówki.
W ten sposób Mateusz Machaj ustalił wynik starcia na 2:0. Wcześniej, jeszcze w pierwszej odsłonie, trafienie zanotował Natan Malczuk. Chrobry skończył sezon na 12. miejscu, Zagłębie na 18.
Michał Boncler26 May · 18:00
Źródło: Twitter