Mudryk pośmiewiskiem w sieci. Kosztował 70 mln euro [WIDEO]

Screen/Twitter
Podczas meczu Ukrainy z Mołdawią nie najlepszą próbą dryblingu popisał się Mychajło Mudryk, co zostało uchwycone przez internautów. Kibice zaczęli wytykać kwotę, jaką wydano na piłkarza.
We wtorek reprezentacja Ukrainy rozegrała swój ostatni mecz towarzyski przed EURO 2024. Pokonała Mołdawię aż 4:0.
Już w drugiej minucie meczu jego wynik otworzył Roman Jaremczuk. Przed przerwą na 2:0 trafił zaś Wiktor Cygankow. Atakujący Girony wykorzystał dogranie Heorhija Sudakowa i trafił do siatki.
Kolejne gole padły zaraz po rozpoczęciu drugiej części starcia. Najpierw na listę strzelców wpisał się Artem Dowbyk. Rezultat spotkania ustalił z kolei Sudakow, który do dwóch asyst dołożył też bramkę.
Hitem internetu stała się natomiast próba dryblingu w wykonaniu Mychajło Mudryka. Skrzydłowy Chelsea próbował oszukać rywala tuż przy linii końcowej. Jego akcja zakończyła się katastrofą.
Reprezentant Ukrainy nie dość, że nie utrzymał piłki w boisku, to stracił równowagę i omal się nie przewrócił. Nagranie z tej sytuacji natychmiast trafiło do sieci. Kibice zaczęli szydzić z 23-latka.
Mychajło Mudryk trafił do Chelsea w 2023 roku prosto z Szachtara Donieck za 70 mln euro. W barwach angielskiego klubu rozegrał on do tej pory 58 spotkań, zdobył w nich siedem bramek i dołożył cztery asysty.
Piotr Sidorowicz 12 Jun · 11:51
Źródło: Twitter