Mogło dojść do tragedii. Kibic Atletico miał nóż [ZDJĘCIE]

Cordon Press / pressfocus
Niedzielne derby Madrytu niestety zostaną zapamiętane ze względu na skandaliczne wybryki kibiców Atletico. Dziennikarze El Chiringuito przekazali szokujące wiadomości dotyczące jednego z fanów.
Starcie Atletico z Realem zakończyło się remisem 1:1. Wynik zszedł jednak na drugi plan ze względu na incydenty na trybunach Civitas Metropolitano.
W drugiej połowie mecz musiał zostać przerwany na kilkanaście minut. Kibice "Rojiblancos" obrzucili bowiem Thibaut Courtois zapalniczkami oraz innymi przedmiotami. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Dopiero po dłuższej przerwie zawodnicy mogli wrócić do rywalizacji. Wcześniej Diego Simeone, Koke i Jose Gimenez prosili swoich fanów, aby uspokoili się i przestali atakować rywali.
El Chiringuito ujawniło, że na Civitas Metropolitano mogło zrobić się jeszcze bardziej niebezpiecznie. Jeden z kibiców, który ciskał przedmiotami w Courtois, miał przy sobie nóż.
Władze ligi hiszpańskiej prawdopodobnie przeanalizują dokładnie minione derby. Można spodziewać się tego, że na Atletico zostaną nałożone kary.
Aktualnie podopieczni Simeone zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Real jest drugi, a liderem pozostaje FC Barcelona.
Adam Kłos30 Sep · 07:25
Źródło: El Chiringuito