Klęska ekipy Santosa w Lidze Narodów! Dublet gwiazdy [WIDEO]

Szwecja udanie rozpoczęła Ligę Narodów. Ekipa "Trzech Koron" pokonała 3:1 Azerbejdżan prowadzony przez Fernando Santosa. Bohaterem został Alexander Isak, autor dubletu.
W ostatnich miesiącach Szwedzi znajdują się w kryzysie. Drużynie tej nie udało się awansować na EURO 2024. Teraz musi zaś rywalizować w trzeciej dywizji Ligi Narodów.
Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Jon Dahla Tomassona był Azerbejdżan. Kadra ta od niedawna jest prowadzona przez Fernando Santosa, byłego selekcjonera reprezentacji Polski.
Szwecja mogła fatalnie rozpocząć spotkanie z Azerbejdżanem. Pod koniec pierwszej połowy Ramil Sheydayev podszedł do rzutu karnego, ale nie umieścił piłki w siatce.
W drugiej połowie do akcji wkroczył Alexander Isak. W 65. minucie snajper Newcastle wykorzystał podanie Viktora Gyokeresa i otworzył wynik.
Sześć minut później Szwedzi zdobyli drugą bramkę. Po raz kolejny Gyokeres zaliczył asystę przy trafieniu Isaka.
W 80. minucie Gyokeres dołożył gola do dwóch otwierających podań. Wynik meczu ustalił zaś Renat Dadashov.
Szwecja ostatecznie wygrała 3:1. W drugiej kolejce Ligi Narodów Skandynawowie zmierzą się z Estonią. Z kolei Azerbejdżan zagra ze Słowacją.
Adam Kłos05 Sep · 20:00