Młodzieżówka rozjechała Kosowo! Bramkarz rywali zrobił z siebie pośmiewisko [WIDEO]

Efektowne zwycięstwo młodzieżowej reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy. Biało-czerwoni rozbili na wyjeździe Kosowo 4:0.
Polacy na pierwszego gola czekali do 21. minucie. W objęciu prowadzenia pomógł im bramkarz rywali Mustafe Abdullahu, który wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jego błąd wykorzystał Mateusz Fornalczyk.
Piłkarz Korony rozwiązał worek z golami. W 25. minucie Dominik Marczuk dośrodkował z głębi pola do Filipa Szymczaka, napastnik Lecha przyjął piłkę na klatkę piersiową i z powietrza zapakował ją do bramki.
W 30. minucie gola strzelił sam Marczuk. Znów fatalnie interweniował bramkarz rywali, którzy przepuścił piłkę między nogami.
W doliczonym czasie pierwszej połowie czwartego gola dla Polaków strzelił Jakub Kałuziński. W efektowny sposób wykorzystał rzut karny.
Po przerwie Polacy kontrolowali grę. Majewski wykorzystywał okazję do sprawdzenia kolejnych graczy. Żaden gol już nie padł. Być może także dlatego, że gospodarze zmienili słabo interweniującego bramkarza.
Polacy mimo zwycięstwa stracili szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Są pewni drugiej pozycji, która da im albo bezpośredni awans, albo prawo do gry w barażach.
Marcin Karbowski11 Oct · 20:57