Michniewicz gromi! Efektowny debiut w lidze marokańskiej

Marcio Machado
Czesław Michniewicz z przytupem zadebiutował w lidze marokańskiej. Jego drużyna efektownie zainaugurowała te rozgrywki.
Michniewicz ma już za sobą pierwszy sukces w barwach nowego klubu. Awansował z nim do drugiej rundy eliminacji Afrykańskiej Ligi Mistrzów.
W piątek Michniewicz zadebiutował jako trener w lidze marokańskiej. Wyszło efektownie. Jego FAR Rabat rozbił na wyjeździe Chabab Mohammedia aż 5:0.
Do przerwy drużyna Michniewicza prowadziła tylko 1:0. Gola strzelił Joel Beya. Po przerwie błyszczał Mohamed Hrimat, który zdobył hat-tricka. W końcówce wynik ustali Amine Zouhzouh.
Teraz piłkarzy FAR czeka przerwa reprezentacyjna. Po niej rozegrają mecze z Al-Merreikh z Sudanu w kolejnej rundzie eliminacji Afrykańskiej Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 września.
Marcin Karbowski31 Aug · 09:58