Michał Pazdan skomentował swój powrót do Ekstraklasy. "Początek w Jagiellonii miałem trudny"

Powrót Michała Pazdana do Ekstraklasy był jednym z głośniejszych ruchów transferowych w polskiej lidze. Stoper przyznał, że miał problemy z ponownym odnalezieniem się w Białymstoku.
Ostatni sezon Pazdan spędził, broniąc barw tureckiego Ankaragucu. W lipcu jednak postanowił wrócić na krajowe podwórko.
- Początek w Jagiellonii miałem trudny. Ustawieniem, doświadczeniem można ukryć pewne rzeczy. Można zagrać, powiedzieć, że jest dobrze, ale tych rzeczy nie widać - przyznał Pazdan na ostatniej konferencji prasowej.
- Szybciej się regeneruję, mniej się męczę, szybciej mogę wejść na odpowiednią intensywność. Trudno wchodzić na pewien pułap. Zjazd jest dużo prostszy - kontynuował 33-latek.
Miniony sezon w wykonaniu "Jagi" nie należał do udanych. Targany wewnętrznymi problemami klub zajął dopiero dziewiąte miejsce w Ekstraklasie. Teraz po trzech rozegranych kolejkach podopieczni Ireneusza Mamrota przewodzą ligowej tabeli.
- Nie ma co wracać do poprzedniego sezonu. Trzeba skupić się na tym, co mamy teraz do wykonania - podkreślił Pazdan.
W następnej serii gier "Jaga" zagra z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00.