Miazga! Absolutna deklasacja w meczu o brąz [WIDEO]

Screen Twitter
Maroko rozbiło Egipt 6:0 (2:0) w meczu o brązowy medal igrzysk olimpijskich! Różnica klas między drużynami z Afryki była aż nadto widoczna.
Na etapie półfinału Maroko przegrało z Hiszpanią (1:2). Egipt zaś musiał uznać wyższość Francji (1:3).
Faworytem spotkania o brązowy medal od samego początku wydawali się Marokańczycy. Swoją wyższość udowodnili już w pierwszej połowie. W ciągu trzech minut do siatki trafili Ezzalzouli oraz Rahimi.
Po zmianie stron sytuacja Egiptu była jeszcze gorsza. Zespół ten miał większe posiadanie piłki, ale nie przekładało się to na realne sytuacje strzeleckie. Udało się oddać zaledwie jedno celne uderzenie.
Maroko zaś było do bólu skuteczne. Cztery strzały w światło bramki przyniosły... cztery trafienia. Najpierw gola strzelił El Khannouss, później Rahimi, Nakach i wreszcie Hakimi.
Skończyło się więc na 6:0 (2:0), które nie jest niczym niespotykanym w meczach o brąz. Dość powiedzieć, że w 1912 roku Holendrzy rozjechali Finlandię (9:0), natomiast w 1928 Włosi Egipt (11:3).
Hubert Kowalczyk08 Aug · 19:03