Messi vs sędzia. Niespodziewane obrazki podczas Copa America [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie spotkania pomiędzy Argentyną a Chile doszło do zaskakującej sytuacji. Leo Messi starł się z urugwajskim arbitrem, Andresem Matonte.
Reprezentacja Argentyny pokonała Chile w meczu grupy A na tegorocznej edycji Copa America. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:0.
Selekcjoner Lionel Scaloni wystawił w wyjściowym składzie m.in. Leo Messiego. 37-latek rozegrał pełny wymiar minut.
W trakcie spotkania doszło do niespodziewanej sytuacji z jego udziałem. Zdarzenie miało miejsce, gdy piłkarze schodzili do szatni po zakończeniu pierwszej połowy.
Wówczas zawodnik Interu Miami podszedł do urugwajskiego arbitra, Andresa Matonte. Panowie wdali się w krótką wymianę zdań.
Messi pokazywał różne gesty przed twarzą sędziego, nie jest jasne, co do niego powiedział. Jak podał profil Centre Goals na Twitterze, 37-latek nie zgadzał się z decyzjami sędziego w pierwszej odsłonie.
Argentyna wywalczyła awans do kolejnego etapu Copa America. W ostatnim meczu fazy grupowej "Albicelestes" zmierzą się z Peru.
Filip Węglicki26 Jun · 08:21
Źródło: Twitter