Media: Nowe wieści ws. Tobiasza i Jędrzejczyka. Jeden z nich nie zagra z Dritą

Pawel Bejnarowicz / pressfocus
Kacper Tobiasz i Artur Jędrzejczyk zderzyli się głowami w niedawnym meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Jak donosi Piotr Kamieniecki z TVP Sport, jeden z zawodników nie poleci do Kosowa na najbliższy mecz z Dritą.
Ekipa Goncalo Feio w czwartkowy wieczór rozegra kluczowy mecz w eliminacjach do Ligi Konferencji. W pierwszym spotkaniu z kosowską Dritą "Wojskowi" wygrali 2:0.
Teraz muszą przypieczętować awans do fazy ligowej na terenie rywala. Goncalo Feio nie będzie miał jednak do dyspozycji jednego z ważnych piłkarzy.
To efekt niedawnego zderzenia Artura Jędrzejczyka z Kacprem Tobiaszem. Obaj nie wyszli na drugą połowę meczu ze Śląskiem Wrocław i wylądowali w szpitalu.
- Pierwsze badania Kacpra Tobiasza i Artura Jędrzejczyka nie wykazały poważnych urazów głowy. Zawodnicy mają założone szwy na rany - napisano w oficjalnym komunikacie.
Jak donosi Piotr Kamieniecki z TVP Sport, "Jędza" będzie potrzebował nieco dłuższej przerwy, W ogóle nie poleci z drużyną na spotkanie do Kosowa.
Zdolny do gry powinien być za to Tobiasz. Golkiper ze względów bezpieczeństwa na razie trenuje w specjalnym kasku, ale jego występ z Dritą jest możliwy.
Maciej Pietrasik28 Aug · 11:23
Źródło: TVP Sport