Media: Florentino Perez zareagował na transfer Roberta Lewandowskiego. Wysłał wiadomość do FC Barcelony

Media: Florentino Perez zareagował na transfer Roberta Lewandowskiego. Wysłał wiadomość do FC Barcelony
Christophie Saidi
Przejście Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wywołało spore emocje nawet w Realu Madryt. Transakcji katalońskiemu klubowi pogratulował nawet Florentino Perez.
Lewandowski stawił się już na zgrupowaniu Barcelony w Stanach Zjednoczonych. Kapitan reprezentacji Polski przeszedł testy medyczne, a niebawem podpisze kontrakt z nowym pracodawcą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Przenosiny 33-latka na Camp Nou wywołują żywe emocje. Gerard Romero twierdzi, że zareagował nawet Florentino Perez. Prezydent Realu Madryt miał przesłać do Barcelony list gratulacyjny. Wcześniej mówił, że ma nadzieję, że Polak wyląduje na Camp Nou. Oceniał, że byłoby to świetne dla całej La Liga.
"Królewscy" w przeszłości zabiegali o Lewandowskiego. Kusili go jeszcze wtedy, gdy Polak grał w Borussii Dortmund.
Niewykluczone, że już za kilka dni Lewandowski zagra przeciwko Realowi. Barcelona zagra z nim mecz towarzyski w niedzielę nad ranem czasu polskiego.
Transfer napastnika komentują też byli zawodnicy Barcelony. Juliano Belletti porównuje go do przybycia na Camp Nou samego Ronaldinho. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski18 Jul 2022 · 19:51
Źródło: Twitter

Przeczytaj również