Media: Czesław Michniewicz straci pracę. Wiadomo, kiedy PZPN ma wydać oficjalny komunikat
Czesław Michniewicz ma stracić pracę w reprezentacji Polski. Dziennikarze "Faktu" informują, że już jutro Polski Związek Piłki Nożnej może opublikować oficjalny komunikat w tej sprawie.
Michniewicz przejął polską kadrę w styczniu tego roku. Od tego czasu biało-czerwoni awansowali na mundial, utrzymali się w najwyższej dywizji Ligi Narodów oraz wyszli z grupy na mistrzostwach świata.
Już po katarskim turnieju w reprezentacji Polski pojawiło się jednak sporo zgrzytów. Chodzi m.in. o aferę z wirtualną premią za awans z grupy oraz nieporozumienia Michniewicza z Jakubem Kwiatkowskim, team managerem kadry, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
W niedzielę nasz dziennikarz, Tomasz Włodarczyk, przekazał, że według jego informacji Czesław Michniewicz nie będzie dłużej selekcjonerem. Zarówno PZPN, jak i niektórzy kadrowicze mają nie wyobrażać sobie dalszej współpracy z 52-latkiem, o czym więcej TUTAJ.
"Fakt" również donosi że wygasający kontrakt Michniewicza nie zostanie przedłużony. Oficjalny komunikat w tej sprawie może zostać opublikowany już w ten czwartek.
Dziennikarze dodają, że PZPN skupi się teraz na wyborze nowego selekcjonera. Według "Faktu" federacja prawdopodobnie postawi na zagranicznego trenera.
Michniewicz dotychczas poprowadził reprezentację w trzynastu spotkaniach. Jego bilans to pięć zwycięstw, pięć porażek i trzy remisy.