Media: Cristiano Ronaldo podpisał kontrakt z nowym klubem! Wielki transfer staje się faktem

Media: Cristiano Ronaldo podpisał kontrakt z nowym klubem! Wielki transfer staje się faktem
Pan Yulong/Pressfocus
Saudyjskie media donoszą o hitowym transferze Cristiano Ronaldo. Dziennikarze stacji "Al Arabiya" przekazali, że Portugalczyk podpisał dziś kontrakt z Al-Nassr.
Ronaldo od kilku tygodni pozostaje wolnym zawodnikiem. W trakcie mistrzostw świata Manchester United za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z 37-latkiem.
Dalsza część tekstu pod wideo
"Czerwone Diabły" podjęły tę decyzję niedługo po kontrowersyjnym wywiadzie Ronaldo. W rozmowie z Piersem Morganem z "The Sun" Cristiano stwierdził, że czuje się oszukany przez United i nie szanuje Erika ten Haga, bo ten również nie okazał mu szacunku.
Już jakiś czas temu media informowały, że doświadczonym snajperem interesuje się Al-Nassr. Dziś saudyjscy dziennikarze podali, że obie strony doszły do pełnego porozumienia. CR7 miał podpisać dwuletnią umowę z nowym klubem.
Portugalczyk będzie mógł liczyć w Arabii Saudyjskiej na ogromne zarobki. Dziennik "Marca" informował, że Al-Nassr jest gotów płacić napastnikowi nawet 200 mln euro rocznie.
Ronaldo w tym sezonie zdążył wystąpić w 16 spotkaniach Manchesteru United. Zanotował w nich trzy bramki i dwie asysty.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos30 Dec 2022 · 19:15
Źródło: Al Arabiya

Przeczytaj również