Matty Cash wskazał, kto z reprezentacji Polski poradziłby sobie w Premier League. Jego wybór jest nieoczywisty

Matty Cash wskazał, kto z reprezentacji Polski poradziłby sobie w Premier League. Jego wybór jest nieoczywisty
Martyn Haworth/Pressfocus
Matty Cash wskazał polskiego piłkarza, który pasowałby do Premier League. Jego zdaniem w angielskiej ekstraklasie poradziłby sobie Tymoteusz Puchacz.
W Premier League obecnie gra kilku reprezentantów Polski. Poza Cashem są to Jan Bednarek, Jakub Moder, Mateusz Klich, Przemysław Płacheta czy Łukasz Fabiański, który już pożegnał się z kadrą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Czy latem ktoś dołączy do tej grupy? Zdaniem Casha w lidze angielskiej sprawdziłby się Tymoteusz Puchacz. Gracz Aston Villi przyznał, że powiedział to wychowankowi Lecha.
- To bardzo dobry lewy obrońca. Powiedziałem mu, że może zagrać w Premier League - powiedział Cash w wywiadzie na kanale "Po Gwizdku".
- W kadrze jest wielu utalentowanych zawodników i kilku mogłoby grać w Anglii. Oczywiście Robert Lewandowski czy Piotr Zieliński, to top. A także Krystian Bielik, bardzo dobry zawodnik. Jest ich kilku. Ale jeśli miałbym wybrać jednego - poza Lewandowskim i Zielińskim - to byłby to Puchacz - dodał obrońca Aston Villi.
23-latek jest obecnie piłkarzem Unionu Berlin. Zimą został wypożyczony do Trabzonsporu, w którym zaliczył osiem meczów w lidze tureckiej. Jego drużyna zmierza po mistrzostwo kraju.
Dalsze losy Puchacza nie są znane. Najprawdopodobniej Trabzonspor go nie wykupi. Piszemy o tym TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski16 Apr 2022 · 09:11
Źródło: Interia.pl

Przeczytaj również