Matty Cash przemówił po meczu Polaków! Krótki przekaz

Pawel Andrachiewicz / pressfocus
Matty Cash zabrał głos kilka minut po meczu Polski z Chorwacją. Obrońca Aston Villi wysłał konkretny przekaz do kolegów z reprezentacji.
Polakom udało się odrobić straty i wywalczyć punkt w spotkaniu Ligi Narodów z Chorwacją. Choć przegrywali już 1:3, zdołali doprowadzić do wyniku 3:3.
Skuteczny powrót biało-czerwonych zasługuje na słowa uznania. Zauważył to m.in. Matty Cash, o którego nieobecności na tym zgrupowaniu sporo się mówiło w ostatnich dniach.
Dosłownie kilka minut po ostatnim gwizdku sędziego piłkarz Aston Villi udostępnił wpis profilu Łączy nas piłka na portalu X i opatrzył go stosownym komentarzem.
- Great comeback guys - napisał, dorzucając do tego emotkę braw oraz dwie biało-czerwone flagi.
W listopadzie Cash będzie miał szansę, by wrócić do reprezentacji. Polska zamknie tę edycję Ligi Narodów meczami z Portugalią (wyjazd) i Szkocją (dom).
Tomasz BratkowskiWczoraj · 22:57
Źródło: Twitter X