Manchester City awansował w Pucharze Ligi. W końcówce było nerwowo [WIDEO]

News Images / pressfocus
Nie było niespodzianki w Pucharze Ligi Angielskiej. Manchester City wygrał z Watfordem 2:1 i zameldował się w kolejnej rundzie rozgrywek.
Pep Guardiola dał szansę kilku rzadziej grającym zawodnikom. Na pierwszy plan wysunął się debiut 16-letniego Kadena Braithwaite'a, który zagrał w obronie.
Mistrzowie Anglii rozstrzygnęli mecz już w pierwszej połowie, w której zdobyli obie bramki. Już w 5. minucie wykorzystali błąd w rozegraniu piłki przez rywali. Skarcił ich Jeremy Doku.
W końcówce pierwszej połowy wynik uderzeniem z dystansu ustalił Matheus Nunes. Portugalczyk przymierzył nie do obrony po murawie.
Wydawało się, że goście nie mają żadnych argumentów, ale w końcówce meczu na Etihad Stadium zrobiło się nieco nerwowo. W 87. minucie kontaktowego gola dla gości strzelił Thomas Ince. Goście nie zdołali jednak poważniej nastraszyć faworyta i doprowadzić do wyrównania.
Marcin KarbowskiWczoraj · 22:38