Magia Yamala, a później wpadka Szczęsnego! Dzieje się w meczu Barcelony [WIDEO]
![Magia Yamala, a później wpadka Szczęsnego! Dzieje się w meczu Barcelony [WIDEO] Magia Yamala, a później wpadka Szczęsnego! Dzieje się w meczu Barcelony [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/561/67d07c0a6ec3d.jpg)
Już w pierwszym kwadransie meczu Barcelony z Benficą zobaczyliśmy dwa trafienia. Jedno z nich było zasługą cudownego zagrania Lamina Yamala.
Wynik rewanżu w 1/8 finału Ligi Mistrzów został otworzony przez Raphinę. Już w 11. minucie Brazylijczyk wpakował piłkę do niemal pustej bramki.
Wszystko zaczęło się jednak od cudownego dogrania Lamina Yamala. Hiszpan oszukał dwóch rywali, a następnie idealnie podał do kolegi z zespołu.
Prowadzenie "Blaugrany" nie utrzymało się jednak zbyt długo. Benfica wyrównała w 13. minucie za sprawą Nicolasa Otamendiego.
Argentyńczyk uderzył głową z pięciu metrów, Ronald Araujo zostawił mu mnóstwo miejsca. Piłka leciała w Wojciecha Szczęsnego, ale ten nie zdołał jej skutecznie sparować. Wydaje się, że mógł interweniować lepiej.
Przypomnijmy, że pierwszy mecz zakończył się triumfem Barcelony 1:0.