Lewandowski trafił do siatki! Wtedy sędzia wkroczył do akcji [WIDEO]

Robert Lewandowski trafił do siatki w rywalizacji z Rayo Vallecano. Gol reprezentanta Polski został jednak anulowany.
"Lewy" bardzo dobrze rozpoczął bieżący sezon ligowy. W pierwszej kolejce strzelił dublet z Valencią, a w drugiej dołożył trafienie na wagę zwycięstwa 2:1 z Athletikiem.
Mecz przeciwko Rayo Vallecano nie ułożył się jednak po myśli Lewandowskiego i spółki. Do przerwy gospodarze z Campo de Vallecas prowadzili za sprawą trafienia Unaia Lopeza.
Po zmianie stron Pedri doprowadził do remisu. W 72. minucie wydawało się, że Lewandowski strzelił gola dającego prowadzenie. Polak zgarnął piłkę odbitą przez Cardenasa, po czym posłał ją do siatki.
Radość podopiecznych Hansiego Flicka nie trwała długo. Do akcji wkroczył bowiem sędzia Soto Grado.
Po analizie VAR bramka została słusznie anulowana. Akcja rozpoczęła się bowiem od faulu Julesa Kounde na Pepie Chavarrii.
Ostatecznie Barcelona wygrała z Rayo 2:1. Bohaterem Katalończyków został Dani Olmo, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Adam Kłos27 Aug · 23:08