Lewandowski grał bez opaski kapitana. Jest reakcja Probierza

Pawel Andrachiewicz / pressfocus
W meczu z Chorwacją doszło do niecodziennej sytuacji. Michał Probierz został zapytany o to, dlaczego Robert Lewandowski przez moment grał bez opaski kapitana.
"Lewy" rozpoczął spotkanie z Chorwacją na ławce rezerwowych. Probierz tłumaczył, że 36-latek zmagał się wcześniej z lekkim urazem.
W 62. minucie snajper Barcelony pojawił się na murawie, zmieniając Karola Świderskiego. Niedługo potem zanotował asystę przy bramce Sebastiana Szymańskiego na 3:3.
Tuż po wejściu na murawę Lewandowski nie przejął opaski kapitana. Tę nadal nosił na ramieniu Piotr Zieliński. Pomocnik Interu oddał ją dopiero w 74. minucie, kiedy został zmieniony.
Probierz został zapytany o to, czy zawodnicy ustalili między sobą tę kwestię. Selekcjoner przyznał, że sprawa ta jest drugorzędna.
- Nie widziałem tego, nie zwróciłem na to uwagi. W tym momencie było to najmniej istotne, bo chcieliśmy strzelić bramkę przede wszystkim i wygrać to spotkanie - uciął Probierz na konferencji prasowej.
Lewandowski jest 155-krotnym reprezentantem Polski. W barwach narodowych zanotował 83 bramki i 35 asyst.
Teraz 36-latek może szykować się do wymagającego maratonu spotkań w Barcelonie. Katalończycy zagrają z Sevillą, Bayernem Monachium i Realem Madryt.
Adam KłosWczoraj · 23:54
Źródło: Łączy Nas Piłka