Legia Warszawa. Były piłkarz krytykuje Ricardo Sa Pinto. "Gdyby był Polakiem, już by go pogonili z klubu"

Były piłkarz Legii krytykuje Sa Pinto. "Gdyby był Polakiem, już by go pogonili z klubu"
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Ricardo Sa Pinto ma w ostatnich tygodniach słabą passę. Zbigniew Mandziejewicz, były piłkarz Legii, jest przekonany, że polski trener już dawno w takiej sytuacji straciłby pracę.
Portugalski trener w ostatnich tygodniach krytykowany jest nie tylko za wyniki mistrzów Polski, ale też za swoje zachowanie.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Sa Pinto robi wokół siebie wielki show. Wszyscy są winni – rywale, sędziowie, krzywa murawa, tylko nie on. To już się robi nudne - mówi Mandziejewicz w rozmowie z "Super Expressem".
Wokół Sa Pinto zawrzało zwłaszcza po meczu Legii z Cracovią. Portugalczyk nie chciał wówczas podać ręki Michałowi Probierzowi.
- Przegrać też trzeba umieć z klasą. Co to znaczy, żeby nie podać po meczu ręki trenerowi rywali?! Powiem tak: Portugalczykowi płacą jego szefowie i to oni powinni wymagać wyników i pewnych standardów zachowania. Nie jestem wróżką i nie wiem, jak się skończy jego praca w Legii, ale jednego jestem pewien. Gdyby na miejscu Ricardo Sa Pinto był Polak, to już by go z Legii pogonili - dodaje były piłkarz warszawskiego klubu.
Legia w najbliższej kolejce zagra u siebie z Miedzią Legnica. Początek meczu w piątek o 20:30.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kaczmarek27 Feb 2019 · 09:46
Źródło: Super Express

Przeczytaj również