Legia Warszawa. Andre Martins: Mecz z Lechem Poznań jest czymś wyjątkowym

Legia Warszawa w dramatycznych okolicznościach pokonała Lecha 2:1. - Zasłużyliśmy na zwycięstwo - nie ma wątpliwości Andre Martins.
Legia decydującego gola strzeliła już w doliczonym czasie gry. Do siatki trafił Rafa Lopes. Chwilę później Szymon Marciniak zakończył spotkanie.
- Jestem zmęczony, ale bardzo szczęśliwy. Po pierwsze wróciłem na boisko, ale przede wszystkim odnieśliśmy dzisiaj bardzo ważne zwycięstwo. Graliśmy trudny mecz z naprawdę dobrą drużyną i myślę, że dowiedliśmy tego, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Dzięki zwycięskiej bramce w ostatniej minucie, wygrana smakuje jeszcze lepiej - stwierdził Martins.
Portugalczyk przyznał, że spotkania z Lechem są dla graczy Legii czymś wyjątkowym.
- Często powtarzamy, że każdy mecz jest taki sam, ale to nieprawda. Nie czujemy tego samego co zawsze grając z Lechem, zwycięstwo nad nimi nie smakuje tak samo jak inne wygrane. Granie przeciwko tej drużynie zawsze jest czymś specjalnym. No i ten gol w końcówce – takie spotkania to wyjątkowa rzecz - powiedział Martins.
Legia zajmuje drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Rakowa traci jeden punkt.