Legia Warszawa. Aleksandar Vuković: Zaczynamy rundę finałową w dobrej sytuacji

- Gratuluję Górnikowi zwycięstwa. Był to mecz, który pasuje do tezy, że wynik nie zawsze musi odzwierciedlać to, co działo się na boisku. W pierwszej połowie, Górnik praktycznie nie miał szans na zdobycie bramek, a prowadził 1:0 - powiedział po porażce w Zabrzu (0:2), trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.
- W drugiej połowie rywale strzelili drugiego, bardzo ładnego gola. Po tym trafieniu gospodarze mieli kolejne okazje, bo my się odkryliśmy. Z taką skutecznością, nie mogliśmy wygrać ani nawet zremisować. To element, który musi być na znacznie wyższym poziomie - stwierdził Serb.
- Zaczynamy rundę finałową w dobrej sytuacji, ale takiej, która zmusza nas do prezentowania się na jak najwyższym poziomie - zakończył szkoleniowiec Legii.