Legia rozbiła rywali w Lidze Konferencji! Świetny mecz i wysoka wygrana [WIDEO]

Wojciech Dobrzynski / pressfocus
Legia Warszawa w czwartkowy wieczór odniosła bardzo pewne zwycięstwo w 2. kolejce Ligi Konferencji. Podopieczni Goncalo Feio pokonali rywali z Serbii 3:0.
"Wojskowi" uchodzili za faworytów spotkania z Backą Topolą. Wyjazdowe spotkanie w Serbii goście rozpoczęli w najlepszy możliwy sposób.
Już w 11. minucie wyszli na prowadzenie. Luquinhas dośrodkował w pole karne z lewej strony boiska, tam z prezentu od rywala skorzystał natomiast Bartosz Kapustka.
Rywale próbowali odpowiedzieć, a obok bramki uderzył Pantović. Stanić z rzutu wolnego trafił za to w mur. Po drugiej stronie boiska precyzji brakowało Gualowi.
Do przerwy wynik już się nie zmienił, a drugą połowę Legia znów rozpoczęła idealnie. Po strzale Guala piłka została wybita z linii bramkowej, ale dobitka Luquinhasa była już skuteczna.
Nie był to wcale koniec boiskowych popisów "Wojskowych". W 62. minucie Ruben Vinagre dośrodkował do Kacpra Chodyny, a ten podwyższył wynik na 3:0.
W końcówce Legia nie zamierzała odpuszczać. Kilkukrotnie zagroziła jeszcze bramce rywali, lecz kolejne gole już nie padły. Nieco pracy miał też Kacper Tobiasz. "Wojskowi" i tak odnieśli jednak bardzo pewne zwycięstwo i w Lidze Konferencji mają komplet sześciu punktów.
Maciej PietrasikWczoraj · 22:52