Lechia Gdańsk. Tomasz Kaczmarek pełen szacunku dla Piotra Stokowca. Wielokrotnie o tym mówiłem"

Tomasz Kaczmarek pełen szacunku dla Piotra Stokowca. Wielokrotnie o tym mówiłem"
Piotr Matusewicz / PressFocus
W sobotę Lechia Gdańsk zmierzy się z Zagłębiem Lubin w meczu 31. kolejki PKO Ekstraklasy. Trener zespołu z Trójmiasta, Tomasz Kaczmarek, podkreśla, że jest gotowy na starcie z byłym szkoleniowcem drużyny, Piotrem Stokowcem.
Ten ostatni obecnie prowadzi bowiem właśnie Zagłębie, z którym walczy o utrzymanie w Ekstraklasie. Lechia na Dolny Śląsk udała się dzień wcześniej, niż początkowo planowała. Wszystko po to, aby lepiej przygotować się do starcia z "Miedziowymi".
Dalsza część tekstu pod wideo
- Przed nami ważny mecz. Chcemy być w 100% przygotowani na sobotę. Podróż nie jest krótka, a rozpoczyna się majówka i mogą być korki. Doszliśmy do wniosku, że tak będzie najlepiej, aby wyjechać dzień wcześniej. W Legnicy mamy zapewnione dobre warunki do treningów, do tego dochodzą odprawy, więc nie możemy narzekać - powiedział Kaczmarek na konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę Lechii.
- Od momentu, jak powiedzieliśmy, że interesuje nas tylko kolejny mecz, to wróciliśmy na dobre tory. Dla nas najważniejsze jest spotkanie w Lubinie. Na tę chwilę kalkulacja jest prosta - potrzebujemy ośmiu punktów, a zdobyć osiem "oczek" w czterech spotkaniach Ekstraklasy jest bardzo ciężko. Jesteśmy bliscy realizacji naszego celu, ale także bardzo daleko. Musimy zrobić wszystko, aby ta sytuacja w następny poniedziałek wyglądała jeszcze lepiej - podkreślił.
- Wielokrotnie mówiłem, że mam ogromny szacunek do trenera Stokowca i jego składu za to, jakie wyniki tutaj osiągnęli i w jakim stanie zostawili zespół. Teraz liczy się tylko mecz Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik29 Apr 2022 · 10:56
Źródło: lechia.pl

Przeczytaj również