Lech Poznań. Dariusz Żuraw chce przerwać znakomitą passę Lechii. "Do Gdańska pojedziemy po trzy punkty"

Dariusz Żuraw chce przerwać znakomitą passę Lechii. "Do Gdańska pojedziemy po trzy punkty"
Carte, wikipedia
Trener Lecha Poznań, Dariusz Żuraw, nie krył zadowolenia po zwycięstwie przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 3:2 (2:0) w środowym meczu 28. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.
Dzięki trzynastej wygranej w sezonie "Kolejorz" awansował na piąte miejsce w tabeli.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Na ten mecz mieliśmy jeden cel. Wygrać i zdobyć trzy punkty. To się nam udało - wyznał Żuraw dla oficjalnego serwisu siedmiokrotnych mistrzów Polski.
- Pomimo dobrej gry i wysokiego prowadzenia mieliśmy nerwową końcówkę. Wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą - podkreślił opiekun "Kolejorza".
- Brak Łukasza Trałki w końcowej fazie spotkania spowodował, że nie mieliśmy opanowanego środka pola i Pogoń po jednej bramce poszła za ciosem. Na szczęście udało się utrzymać korzystny wynik. Teraz musimy się szybko zregenerować i do Gdańska pojechać także po trzy punkty - podsumował Żuraw.
Lechia Gdańsk jest jedyną drużyną w polskiej Ekstraklasie, która do tej pory nie przegrała meczu u siebie w LOTTO Ekstraklasie.
(za lechpoznan.pl)
Redakcja meczyki.pl
Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 21:49
Źródło: asinfo.

Przeczytaj również