"Ławka zagrzała się solidnie". Piłkarz Pogoni zrugał Feio

W trakcie meczu Pogoni z Legią iskrzyło między oboma drużynami. Linus Wahlqvist zrugał Goncalo Feio.
Pogoń wygrała z Legią 1:0. Dzięki zwycięstwu wyprzedziła ją w tabeli i... spotęgowała nerwowość w klubie z Warszawy.
Na boisku działo się sporo. W trakcie drugiej połowy Linus Wahlqvist przy linii bocznej wygrał walkę o piłkę z Luquinhasem. Ławka Legii zaczęła protestować. Według niej gra powinna zostać przerwana, bo Szwed zbyt wysoko uniósł nogę.
Wahlqvist nie pozostał dłużny. Gdy oddał piłkę kolegom, odwrócił się w stronę Goncalo Feio i innych osób zgromadzonych na ławce rezerwowych Legii. Krzyczał i gestykulował w ich kierunku.
- Jest gdzieś nagranie z tego jak Linus wygania Feio do budy? Tam ławka zagrzała się solidnie - pisał Daniel Trzepacz, dziennikarz zajmujący się Pogonią.
Zajście można obejrzeć na nagraniu poniżej - z ogólnej perspektywy kamery prowadzącej transmisję. Być może więcej o tym spięciu dowiemy się, gdy zostaną wyemitowane kulisy piątkowego spotkania.
Marcin KarbowskiDzisiaj · 11:34