"Lacazette" zwrócił się do Lacazette’a. Zaskoczenie przed finałem IO [WIDEO]

FEP / pressfocus
Sobowtór Alexandra Lacazette’a zwrócił się do piłkarza. Hitowe nagranie obiegło media społecznościowe.
W piątek reprezentacja Francji zmierzyła się z Hiszpanią w finale igrzysk olimpijskich. Regulaminowy czas gry zakończył się rezultatem remisowym 3:3.
Do wyłonienia zwycięzcy konieczna była dogrywka. W jej trakcie "La Furia Roja" zdobyła dwie bramki i pokonała przeciwników 5:3.
W kadrze przegranego zespołu znalazł się Alexandre Lacazette. 33-latek rozegrał 52 minuty i został zmieniony przez Arnauda Kalimuendo.
Niedługo przed meczem media społecznościowe obiegło niespodziewane nagranie. Na udostępnionym filmie sobowtór gracza Olympique’u Lyon zwrócił się do piłkarza.
Mowa o Edose Ibadinie, który podczas igrzysk olimpijskich brał udział w zmaganiach biegowych mężczyzn na 800 metrów. Sportowiec swoją aparycją przypomina Lacazette’a.
- Cześć, Alexandrze Lacazette! Co tam słychać? Z tej strony Edose Ibadin. Życzę tobie i twojej drużynie dużo szczęścia podczas meczu. Mam nadzieję, że cię spotkam i pokażemy światu, że jesteśmy bliźniakami w prawdziwym życiu - mówił Ibadin.
Nigeryjczyk pożegnał się z igrzyskami olimpijskimi w repasażu. Biegacz z wynikiem 1,49,09 min nie zdołał wywalczyć awansu do rywalizacji półfinałowej.