Kuriozalne zachowanie Roque. Będzie o tym głośno [WIDEO]

Źródło: X / @LaLiga
Vitor Roque strzelił w piątek pierwszego gola w barwach Realu Betis. Jego zachowanie wydało się jednak zastanawiające.
Na otwarcie kolejnej serii gier w LaLiga Real Betis mierzył się z Leganes. Ostatecznie podopieczni Manuela Pellegriniego odnieśli przekonujące zwycięstwo 2:0.
Pierwszą bramkę w nowych barwach zdobył Vitor Roque. Wypożyczony z Barcelony Brazylijczyk miał okazję błysnąć po nieudanym występie z Realem Madryt.
19-latek ustalił wynik starcia w 86. minucie. Sympatycy ucieszyli się z trafienia, natomiast mogło zaskoczyć ich zachowanie snajpera w trakcie jego celebracji.
Roque podbiegł do narożnika boiska, po czym... ucałował herb Realu Betis. Dokładnie w tamtym momencie miał na koncie 57 rozegranych minut w klubie.
Niemniej dobra forma goleadora przyda się Realowi Betis, który niedługo rozpocznie grę w fazie ligowej Ligi Konferencji. Zmierzy się choćby z Legią Warszawa.
Michał Boncler14 Sep · 07:14