Kuriozalna asysta Lewandowskiego. Barcelona wszystko zamienia w złoto [WIDEO]

Robert Lewandowski zaliczył asystę w meczu Barcelony z Gironą. Polak w niecodzienny sposób wyłożył piłkę do Lamine'a Yamala.
Barcelona na początku sezonu jest świetnie dysponowana. Na mecz z Gironą pojechała po czterech zwycięstwach z rzędu. Dzięki nim prowadziła w ligowej tabeli z kompletem punktów.
W pierwszej połowie spotkania zrobiła olbrzymi krok do kolejnego zwycięstwa. W roli głównej wystąpił Yamal, który strzelił dwa gole dla drużyny Hansiego Flicka.
Przy drugim z nich asystę zaliczył Lewandowski. Ta sytuacja jest najlepszym dowodem na to, że jak idzie, to... idzie.
W 37. minucie Lewandowski próbował opanować piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Nie zrobił tego, ale nieudane zagranie zamieniło się w asystę. Piłka odbiła się od nogi Polaka i poleciała prosto do niekrytego Yamala. Ten technicznym uderzeniem trafił do bramki. Można to obejrzeć na poniższym nagraniu od 0:28.
Lewandowski w ten przypadkowy sposób zanotował już drugą asystę w tym sezonie La Liga. Przeciwko Gironie rozgrywał swój piąty mecz.
Marcin Karbowski15 Sep · 17:10