Kulesza nie wytrzymał po remisie z Chorwacją. "Panowie"

Piotr Matusewicz / pressfocus
Polska zremisowała z Chorwacją 3:3. Cezary Kulesza przyznał, że jest dumny z postawy biało-czerwonych.
Wynik wtorkowego meczu na Stadionie Narodowym otworzył Piotr Zieliński. Później do głosu doszli goście, którzy w krótkim odstępie czasu strzelili trzy gole.
Jeszcze przed przerwą Nicola Zalewski zdobył bramkę kontaktową. W drugiej połowie Sebastian Szymański zaliczył trafienie na wagę remisu 3:3.
Cezary Kulesza podkreślił charakter, którym wykazali się podopieczni Michała Probierza. Prezes Polski Piłki Nożnej zwrócił uwagę na to, że biało-czerwoni wywalczyli punkt przeciwko medalistom z Kataru.
- Remisujemy 3:3 z brązowymi medalistami MŚ. Nasza drużyna pokazała dzisiaj charakter. Panowie dziękuję za ambitną walkę - napisał Kulesza w mediach społecznościowych.
Kolejne zgrupowanie odbędzie się w listopadzie. Polska na zakończenie fazy grupowej Ligi Narodów zagra z Portugalią na wyjeździe i ze Szkocją u siebie.
Adam KłosWczoraj · 22:50
Źródło: Twitter