Krzysztof Stanowski pomaga rodzinom z Ukrainy. Udostępni dla nich dwa mieszkania

Agresja Rosji na Ukrainie poruszyła wiele osób. W Polsce powstało już wiele inicjatyw społecznych, które mają na celu pomoc dla naszego wschodniego sąsiada. Do działań włączył się także dziennikarz, Krzysztof Stanowski.
Polskie społeczeństwo aktywnie działa na rzecz pomocy dla Ukrainy. Wsparcia udziela nie tylko rząd, który zdecydował o otworzeniu granic dla osób uciekających zza naszej wschodniej granicy i błyskawicznym wysłaniu amunicji do zaatakowanego kraju, ale tez społeczeństwo.
Z dnia na dzień powstaje coraz więcej zbiórek i inicjatyw. Głos w sprawie agresji Rosji coraz częściej zabierają piłkarze. Ostatecznie oświadczanie opublikował też kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.
W nocy z soboty na niedzielę o swojej pomocy dla rodzin z Ukrainy poinformował Krzysztof Stanowski. Dziennikarz aktywnie komentuje wojnę, która rozgrywa się tuż za naszą granicą. Skomentował między innymi oświadczenie UEFA, o czym możecie przeczytać TUTAJ.
Teraz właściciel grupy medialnej "Weszło" zdecydował, że udostępni swoje dwa warszawskie mieszkania. Co więcej, zapewnię też utrzymanie na podstawowym poziomie przez pół roku.
Podobną decyzję podjął Piotr Koźmiński, dziennikarz "Wirtualnej Polski".