Fatalny błąd Hładuna w meczu Ekstraklasy! Podarował gola Lechii [WIDEO]

Screen z X
Dominik Hładun z pewnością nie będzie dobrze wspominał niedzielnego spotkania Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin. To po będzie bramkarza gospodarze wyszli na prowadzenie.
Beniaminek z Trójmiasta z pewnością nie może mówić o udanym początku sezonu. Podopieczni Szymona Grabowskiego w pierwszych trzech kolejkach zdobyli zaledwie jeden punkt.
W niedzielnej rywalizacji z Zagłębiem Lubin kibice musieli trochę poczekać na pierwszego gola. Przed przerwą żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki.
Druga część meczu rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla gospodarzy. W 48. minucie Lechia dostała duży prezent od Zagłębia.
Wówczas Damian Dąbrowski wycofał piłkę do własnego bramkarza, Dominika Hładuna. Ten wybił natomiast futbolówkę prosto pod nogi Maksyma Chłania.
Ukrainiec dograł natomiast to Tomasa Bobcka. Słowak minął próbującego ratować sytuację bramkarza i trafił do pustej bramki.
Ostatecznie spotkanie Lechii z Zagłębiem zakończyło się remisem 1:1. Do wyrównania w 76. minucie doprowadził Vaclav Sejk. Więcej o całym spotkaniu przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik11 Aug · 16:09