Koszmarne sceny w Premier League! Piłkarz na noszach [WIDEO]

W meczu Leicester z Tottenhamem doszło do koszmarnej sytuacji. Rodrigo Bentancur doznał fatalnie wyglądającego urazu głowy.
Spotkanie rozpoczęło się w pozytywny sposób dla ekipy Ange'a Postecoglou. Do przerwy prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Pedro Porro.
W drugiej połowie Leicester doprowadziło do remisu. Na listę strzelców wpisał się Jamie Vardy.
W 72. minucie kibice byli świadkami bardzo niepokojących obrazków. Po wrzutce Jamesa Maddisona z rzutu rożnego o górną piłkę walczył Rodrigo Bentancur. Urugwajczyk zderzył się głową z rywalem, po czym bezwładnie opadł na murawę.
Bentancur oczywiście nie był w stanie kontynuować gry. Poszkodowany piłkarz opuścił murawę na noszach. Kibice Leicester pożegnali go burzą braw. Miejsce pomocnika na murawie zajął Archie Gray.
Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz 27-latka. W najbliższym czasie z pewnością przejdzie on niezbędne badania.
Bentancur dotychczas wystąpił w 70 spotkaniach Tottenhamu. Zanotował w nich siedem bramek i siedem asyst.
Adam Kłos19 Aug · 22:40