Koronawirus w reprezentacji Francji. Pomocnik nie zagra w finale Ligi Narodów

Koronawirus w reprezentacji Francji. Pomocnik nie zagra w finale Ligi Narodów
Christophe Saidi/SIPA/Pressfocus
Didier Deschamps nie będzie mógł skorzystać z usług podstawowego zawodnika reprezentacji Francji. W obozie "Trójkolorowych" pojawił się pozytywny przypadek koronawirusa.
Już jutro mistrzowie świata zmierzą się w finale Ligi Narodów. Podopieczni Didiera Deschampsa uzyskali awans po emocjonującym starciu z Belgią.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po pierwszej połowie półfinału "Les Bleus" przegrywali 0:2. Bramki Karima Benzemy, Kyliana Mbappe oraz Theo Hernandeza pozwoliły jednak pokonać "Czerwone Diabły".
75 minut w spotkaniu z Belgami rozegrał Adrien Rabiot. Julien Maynard ze stacji "Telefoot" informuje, że pomocnik otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jego występ przeciwko Hiszpanii jest wykluczony.
W ostatnich miesiącach Deschamps często korzystał z usług zawodnika Juventusu. Rabiot zagrał w każdym meczu Francji podczas mistrzostw Europy. Wystąpił także w spotkaniach z Ukrainą i Finlandią podczas wrześniowego zgrupowania. Teraz jego miejsce w składzie mogą zająć Aurelien Tchouameni, Jordan Veretout lub Matteo Guendouzi.
Spotkanie Francji z Hiszpanią rozpocznie się jutro o 20:45. Pół godziny przed pierwszym gwizdkiem w naszym serwisie uruchomimy relację na żywo.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos09 Oct 2021 · 10:43
Źródło: Twitter

Przeczytaj również