Kontuzja piłkarza Barcelony. Czeka go bardzo długa przerwa

Javier Borrego / pressfocus
Mecz Barcelony z Deportivo Alaves nie będzie dobrze wspominany przez gracza "Dumy Katalonii". Zaraz po pierwszym gwizdku opuścił on boisko z powodu kontuzji. Teraz czeka go dłuższa przerwa od gry.
FC Barcelona ograła w niedzielę Deportivo Alaves (3:0). Wszystkie bramki dla lidera La Liga zdobył niezawodny Robert Lewandowski.
Wysoki triumf "Dumy Katalonii" nie przykrył jednak złych wieści. Już w 6. minucie spotkania boisko musiał opuścić Ferran Torres.
Reprezentant Hiszpanii doznał kontuzji. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że uszkodził on mięsień czworogłowy w prawej nodze.
Z informacji podanej przez katalońskie media wynika, że przerwa Torresa od gry może potrwać 7-8 tygodni. Jeśli wieści te zostaną potwierdzone, wróci on na boisko dopiero w połowie grudnia.
Hiszpański atakujący jest już kolejnym graczem, który został dotknięty przez problemy zdrowotne. Wcześniej z gry wypadli m.in. Marc-Andre ter Stegen, Ronald Araujo, Andreas Christensen, Marc Bernal czy Dani Olmo.
Piotr Sidorowicz Dzisiaj · 14:52
Źródło: FC Barcelona