Konkurent Modera strzelił aż miło. Polak wypadł znacznie słabiej [WIDEO]

Screen Twitter
Carlos Baleba popisał się wyśmienitym strzałem w Carabao Cup. To niekoniecznie dobre wieści dla Jakuba Modera, wszak Kameruńczyk to jeden z głównych rywali Polaka w walce o skład Brighton.
W minioną środę Brighton zmierzyło się z Wolverhampton w Carabao Cup. Jedną z kluczowych postaci dla losów spotkania był Carlos Baleba.
Środkowy pomocnik otworzył wynik rywalizacji już w 14. minucie. Kameruńczyk sam odebrał piłkę, a następnie posłał precyzyjny strzał z dystansu. To wystarczyło, aby Jose Sa skapitulował.
Tym samym 20-latek znów zebrał doskonałe recenzje i odbudował pozycję w drużynie "Mew". Początek sezonu zaczął na ławce, ale w czterech kolejnych meczach wystąpił w pierwszym składzie.
O ile Baleba wykorzystał więc swoją okazję, o tyle o Jakubie Moderze trudno powiedzieć to samo. Reprezentant Polski również grał przeciwko Wolverhampton, ale wypadł przeciętnie. Na boisku spędził 71. minut i otrzymał żółtą kartkę. Jego zespół wygrał zaś 3:2 (2:1) i awansował do 1/8 finału.
Trudno spodziewać się, aby 25-latek utrzymał miejsce w wyjściowej "jedenastce" przy okazji rywalizacji w Premier League. Następnym rywalem Brighton będzie Nottingham Forest.
Hubert Kowalczyk19 Sep · 09:38