Hat-trick i asysta Pajor! 7:1! Zrobiła to jak Lewandowski [WIDEO]

Ewa Pajor znajduje się w kapitalnej formie. 27-latka zanotowała trzy bramki i asystę po wejściu z ławki w derbowej rywalizacji z Espanyolem. Dzięki niej Barcelona wygrał a aż 7:1.
Pajor zmieniła klub w letnim okienku transferowym. FC Barcelona pozyskała zawodniczkę, która wcześniej przez dziewięć sezonów brylowała w Wolfsburgu.
Polka znakomicie odnalazła się w nowych barwach. Już w pierwszej kolejce ligi hiszpańskiej zanotowała dublet w rywalizacji z Deportivo La Coruna. Później dołożyła jeszcze cztery trafienia w spotkaniach z Granadą i Madrid CFF.
Nasza reprezentantka niespodziewanie zaczęła niedzielny mecz z Espanyolem na ławce rezerwowych. Do przerwy "Blaugrana" przegrywała 0:1 po trafieniu Simony Botero.
W przerwie Pajor zmieniła Fridolinę Rolfo, a już w 59. minucie doprowadziła do remisu. Strzeliła wówczas gola głową, wykorzystując centrę Claudii Piny z prawej flanki.
Trafienie Pajor napędziło mistrzynie Hiszpanii. W 65. minucie "Barca" prowadziła już 3:1 za sprawą dubletu Alexii Putellas. Na kwadrans przed końcem meczu Claudia Pina również wpisała się na listę strzelców. Asystę zanotowała Pajor.
Barcelona nie zamierzała się zatrzymywać. W 79. minucie Aitana Bonmati zdobyła piątą bramkę, a niedługo potem Pajor znów trafiła do siatki. W 87. minucie Polka skompletowała hat-tricka, wykańczając akcję z bliskiej odległości. Finalnie Espanyol poległ 1:7.
Pajor celebrowała trzecie trafienie w wyjątkowy sposób. Wykonała cieszynkę Roberta Lewandowskiego.
Adam KłosDzisiaj · 19:01