Kolejny gol Lewandowskiego! Raził nieskutecznością, ale wreszcie trafił! [WIDEO]

Screen z X
Robert Lewandowski w sobotni wieczór wpisał się na listę strzelców w meczu FC Barcelony z Athletikiem Bilbao. Polak w 75. minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi.
"Lewy" przed tygodniem znakomicie zainaugurował ligowe zmagania. Z Valencią dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojemu zespołowi.
W meczu z Athletikiem Bilbao Polak miał kilka znakomitych okazji na gola. Przez długi czas snajperowi brakowało jednak skuteczności pod bramką rywala.
Mógł mówić o sporym pechu, bo dwukrotnie obił słupek. Raz po strzale Polaka znakomicie zachował się natomiast bramkarz rywali.
W 75. minucie Lewandowski przełamał się jednak w stolicy Katalonii. Z piłką po lewej stronie boiska znalazł się wówczas Pedri.
Hiszpan starał się dograć futbolówkę przed bramkę. Przeszkodzić próbował mu bramkarz Athleticu, który tym razem interweniował dość niefortunnie.
Piłka trafiła pod nogi Lewandowskiego, a czwartej dogodnej sytuacji na gola Polak już nie zmarnował. Dzięki temu FC Barcelona wygrała 2:1. Więcej o całym spotkaniu możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik24 Aug · 20:46