Kolega Messiego przeszkodził mu w wywiadzie. Nie uwierzycie, co zrobił [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie pomeczowego wywiadu Leo Messiego doszło do komicznej sytuacji. Wszystko za sprawą zachowania jego reprezentacyjnego kolegi.
Reprezentacja Argentyny pokonała Kanadę w meczu półfinałowym Copa America. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0.
Do zwycięstwa "Albicelestes" przyczynił się Leo Messi. 37-latek rozegrał pełne spotkanie i w 51. minucie wpisał się na listę strzelców.
Tuż po meczu doszło do komicznej sytuacji z jego udziałem. Zdarzenie miało miejsce, gdy ten udzielał wywiadu na ściance.
W pewnym momencie rozmowa Messiego z dziennikarzami została chwilowo przerwana. Wszystko za sprawą zachowania Emiliano Martineza.
Bramkarz podszedł do 37-latka i pocałował go w kark. Nagranie z całego zajścia natychmiastowo obiegło media społecznościowe.
Reprezentacja Argentyny zmierzy się w finale Copa America z Kolumbią. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek na Hard Rock Stadium w Miami Gardens.
Filip Węglicki11 Jul · 11:52
Źródło: Twitter