Kochalski nie zatrzymał Tottenhamu! A zaczęło się od czerwonej kartki [WIDEO]

screen/Polsat Sport
Tottenham rozpoczął zmagania w Lidze Europy od gładkiego zwycięstwa. Ekipa Ange'a Postecoglou pokonała Karabach 3:0. Cały mecz w barwach azerskiej ekipy Mateusz Kochalski.
Spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem. Piłkarze Karabachu nie dotarli na czas na Tottenham Hotspur Stadium, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
W końcu zawodnicy mogli rozpocząć rywalizację. Już w 8. minucie Radu Dragusin wyleciał z boiska. Rumuński obrońca sfaulował Juninho, który wychodził na wolne pole.
Ange Postecoglou musiał załatać lukę w defensywie. Destiny Udogie zmienił zatem Lucasa Bergvalla. Czerwona kartka nie zniechęciła gospodarzy. W 12. minucie Brennan Johnson oddał sprytny strzał, z którym nie poradził sobie Mateusz Kochalski.
Pod koniec pierwszej połowy Juninho zmarnował doskonałą sytuację na doprowadzenie do remisu. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.
W 53. minucie Tottenham podwyższył prowadzenie. Po centrze z rzutu rożnego Kochalski próbował wybić piłkę, ale ta spadła pod nogi Sarra, który trafił do siatki.
Kochalski zaliczył małą rehabilitację, zatrzymując strzał Solanke. Z kolei Toral Bajramow nie wykorzystał idealnej sytuacji na zdobycie bramki kontaktowej. 23-latek zmarnował rzut karny, posyłając piłkę nad bramką.
W 69. minucie Kochalski musiał po raz trzeci wyciągać piłkę z siatki. Tym razem Solanke wpisał się na listę strzelców.
Tottenham ostatecznie wygrał 3:0. W drugiej kolejce Ligi Europy londyńczycy zmierzą się z Ferencvarosem, a Azerowie z Malmo.
Adam KłosWczoraj · 23:28