Klub MLS zakpił ze Zlatana Ibrahimovicia. W mediach społecznościowych pojawiła się wymowna grafika [ZDJĘCIE]
![Klub MLS zakpił ze Zlatana Ibrahimovicia. W mediach społecznościowych pojawiła się wymowna grafika [ZDJĘCIE] Klub MLS zakpił ze Zlatana Ibrahimovicia. W mediach społecznościowych pojawiła się wymowna grafika [ZDJĘCIE]](https://pliki.meczyki.pl/big700/272/5bc8ca3aa995e.jpg)
W nocy z niedzieli na poniedziałek D.C. United wygrało z Los Angeles Galaxy 2:1. Klub z Waszyngtonu postanowił zakpić z największej gwiazdy rywali, Zlatana Ibrahimovicia w mediach społecznościowych.
Kika tygodni temu Zlatan Ibrahimović negatywnie ocenił poziom piłkarski panujący w amerykańskiej Major League Soccer. Szwed powiedział, że czuje się "jak ferrari wśród fiatów". Ta wypowiedź nie spodobała się osobom związanym z innymi klubami tej ligi, a teraz piłeczka została odbita w kierunku napastnika LA Galaxy.
D.C. United po wygranym meczu z Galaxy, w którym Ibrahimović nie strzelił gola, postanowiło wrzucić na swojego Instagrama grafikę, która wyśmiewa wspomnianą wypowiedź Szweda. Znajduje się na niej jego postać stojąca nad ferrari z zablokowanymi kołami, a przed nim czeka już gotowa do odholowania go laweta.
Zlatan Ibrahimović w tym sezonie MLS rozegrał 19 meczów, strzelił w nich 16 goli i zaliczył 3 asysty. Jego Los Angeles Galaxy znajduje się na 5. miejscu w Konfederacji Zachodniej i przegrało trzy ostatnie spotkania.