Kłopoty reprezentanta Polski. Przedłuża się jego kontuzja, może opuścić zgrupowanie kadry

Przemysław Płacheta nadal zmaga się z kontuzją piszczela. Trener Birmingham City zdradził, jakiej przerwy może potrzebować polski piłkarz.
Płacheta kontuzji nabawił się 20 sierpnia podczas rywalizacji Birmingham z Wigan Athletic. Przez uraz opuścił dwa kolejne mecze w Championship.
Teraz kiepskie informacje ws. zdrowia Polaka przekazuje trener Birmingham City, John Eustace.
- Przemek potrzebuje 4-5 tygodni, żeby wrócić do zdrowia - zdradził szkoleniowiec ekipy z Championship.
Wszystko wskazuje więc na to, że Płacheta nie pojawi się na najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Polski.
22 września Biało-Czerwoni zmierzą się w meczu Ligi Narodów z Holandią. Trzy dni później na wyjeździe zagrają z Walią.
Płacheta kilka tygodni temu został wypożyczony do Birmingham z Norwich City. Póki co rozegrał w nowych barwach pięć spotkań i zdobył jedną bramkę.