Kiwior niczym Pirlo, Majecki jak Boruc! A napastnik Arsenalu? Szkoda gadać... [WIDEO]
![Kiwior niczym Pirlo, Majecki jak Boruc! A napastnik Arsenalu? Szkoda gadać... [WIDEO] Kiwior niczym Pirlo, Majecki jak Boruc! A napastnik Arsenalu? Szkoda gadać... [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/543/6759fa2f11066.jpg)
Gabriel Jesus musiał wykorzystać doskonałe podanie od Jakuba Kiwiora. Na drodze reprezentanta Brazylii stanął jednak Radosław Majecki.
Jakub Kiwior mógł zanotować doskonałą asystę w meczu z AS Monaco. W 25. minucie reprezentant Polski posłał idealnie podanie górą do Gabriela Jesusa.
Brazylijczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z Radosławem Majeckim. Uderzył nieźle, ale golkiper wspaniale zareagował i nogą odbił strzał.
Dla krytykowanego Jesusa była to kolejna zaprzepaszczona szansa. W tym sezonie napastnik Arsenalu zdobył raptem jedną bramkę. W Lidze Mistrzów i Premier League nie trafił ani razu.
AKTUALIZACJA 22:59
Ostatecznie Arsenal wygrał aż 3:0 (1:0). Tym samym "Kanonierzy" plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.