Kierunek: Ekstraklasa! Wisła Płock z ważnym zwycięstwem [WIDEO]

Wisła Płock umocniła się w strefie gwarantującej awans do Ekstraklasy. Drużyna prowadzona przez Mariusza Misiurę wygrała na wyjeździe z ŁKS-em 1:0.
Poniedziałkowy mecz miał duże znaczenie dla układu górnej części tabeli. Różnice punktowe między drużynami walczącymi o awans wciąż nie są duże, więc każde spotkanie między bezpośrednimi rywalami ma duży ciężar gatunkowy.
Jedyny gol padł w 60. minucie, gdy efektownym uderzeniem popisał się Krystian Pomorski. Gracz Wisły pojawił się na boisku zaledwie dwie minuty wcześniej!
ŁKS miał świetną okazję do wyrównania w 81. minucie. Do rzutu karnego podszedł wówczas Pirulo, ale zmarnował tę szansę..
Wisła po zwycięstwie ma 24 punkty. Zajmuje drugie miejsce w tabeli. ŁKS jest siódmy. Do strefy barażowej traci jedno oczko.
Marcin Karbowski30 Sep · 21:27