Kibice Śląska mają dość. Wymowna reakcja na porażkę [WIDEO]

Źródło: X / @f_macuda
To nie są najlepsze tygodnie w wykonaniu Śląska Wrocław. Grę "Wojskowych" dobitnie podsumowali ich fani.
W niedzielę Śląsk Wrocław poniósł kolejną porażkę w PKO BP Ekstraklasie. Przegrał 2:4 z Cracovią, choć po ośmiu minutach prowadził 2:0. Obszerne podsumowanie meczu TUTAJ.
Podopieczni Jacka Magiery niezmiennie zamykają ligową tabelę. Na przestrzeni dziewięciu kolejek zdobyli jedynie cztery punkty. Wciąż nie mają na koncie ani jednego zwycięstwa.
Kolejna klęska "Wojskowych" nie tylko wyraźnie zdenerwowała sympatyków klubu, lecz także przekroczyła granice ich cierpliwości. Tak ostro w trwającym sezonie jeszcze nie było!
Trybuna B, na której zasiadają najzagorzalsi kibice, po spotkaniu wezwała graczy do siebie. Następnie spuentowała ich ostatnie występy dosadną przyśpiewką.
- Biegać, walczyć i się starać, a jak nie, to wyp***dalać - skandowali pozostali na stadionie fani. Nie brakowało przeciągłych gwizdów czy licznych szyderstw.
Po zakończeniu przerwy na kadrę Śląsk Wrocław zmierzy się z GKS-em Katowice. Może to być jedna z ostatnich desek ratunku dla Jacka Magiery, walczącego o utrzymanie posady.
Michał Boncler06 Oct · 18:18