Kibice rywali skandowali nazwisko Messiego. Tak zareagował Cristiano Ronaldo [WIDEO]
![Kibice rywali skandowali nazwisko Messiego. Tak zareagował Cristiano Ronaldo [WIDEO] Kibice rywali skandowali nazwisko Messiego. Tak zareagował Cristiano Ronaldo [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/big700/473/656abd612c0df.jpg)
Al-Nassr poniosło w piątek dotkliwą porażkę 0:3 w rywalizacji z Al-Hilal. W przerwie meczu kibice gospodarzy próbowali sprowokować Cristiano Ronaldo.
Hit 15. kolejki ligi saudyjskiej upłynął pod znakiem dominacji lidera tabeli. Al-Hilal wygrało 3:0, po trafieniu Sergieja Milinkovicia-Savicia i dublecie Aleksandara Mitrovicia.
Fani na King Fahd International Stadium dodatkowo zadbali o to, aby Cristiano Ronaldo nie czuł się w pełni komfortowo. Sympatycy Al-Hilal skandowali nazwisko Leo Messiego, z którym Portugalczyk przez lata rywalizował o miano najlepszego piłkarza świata.
CR7 postanowił łagodnie odpowiedzieć na zaczepki kibiców. Gwiazda Al-Nassr posłała pocałunek w kierunku trybun.
W tym sezonie Ronaldo znajduje się w doskonałej formie. 38-latek zanotował aż 18 bramek i dziewięć asyst w 20 rozegranych spotkaniach.
Kolejny mecz Al-Nassr odbędzie się w najbliższy wtorek. Ronaldo i spółka zmierzą się z Istiqlol Dushanbe w Azjatyckiej Lidze Mistrzów.