Kibice Realu mają dość! Tak okazali niezadowolenie

pressinphoto / pressfocus
Kibice Realu Madryt tracą cierpliwość do swoich ulubieńców. Podopieczni Carlo Ancelottiego zostali wygwizdani po pierwszej połowie meczu z Borussią Dortmund.
"Królewskim" przydarzyło się już w tym sezonie kilka potknięć. Na krajowym podwórku mistrzowie Hiszpanii potrafili zgubić punkty z Mallorką czy Las Palmas.
Faworyzowani "Los Blancos" nie ustrzegli się też wpadki w Lidze Mistrzów. W drugiej kolejce fazy ligowej sensacyjnie przegrali 0:1 z Lille.
Teraz na Santiago Bernabeu przyjechała Borussia Dortmund. Ekipa BVB ewidentnie wyszła na murawę z zamiarem zrewanżowania się za poprzedni finał Ligi Mistrzów, kiedy Real wygrał 2:0.
Po pierwszej połowie to ekipa Nuriego Sahina prowadziła różnicą dwóch trafień. Na listę strzelców wpisali się Donyell Malen i Jamie Gittens, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Mario Cortegana z The Athletic podał, że po gwizdku zapraszającym na przerwę kibice na Bernabeu okazali swoje niezadowolenie. Piłkarze Realu zostali wygwizdani.
W drugiej połowie kibice na Bernabeu mieli już powody do radości. "Los Blancos" najpierw doprowadzili do remisu po trafieniach Antonio Ruedigera i Viniciusa Juniora.
Real nie zamierzał się zatrzymywać. "Królewscy" objęli prowadzenie za sprawą Lucasa Vazqueza i ponownie Viniciusa. Finalnie "Królewscy" wygrali 5:2, o czym szerzej piszemy TUTAJ.
Adam KłosWczoraj · 21:55
Źródło: Mario Cortegana