Kibice Realu chcą zmian. Zamiast gwiazd mają grać ławkowicze [ANKIETA]

Kibice Realu chcą zmian. Zamiast gwiazd mają grać ławkowicze [ANKIETA]
Shutterstock
Nieważne, jak byli drodzy i jak są popularni - zdaniem fanów Realu w pierwszym składzie zespołu powinni grać inni piłkarze, niż ci, na których stawia Zinedine Zidane.


Dalsza część tekstu pod wideo
Madrycki dziennik "AS" przeprowadził ankietę na licznej próbie kibiców Królewskich - wzięło w niej udział aż 10 tysięcy osób. Co z niej wynika? Że fani "Los Blancos" zupełnie inaczej ułożyliby skład wyjściowej "jedenastki" swojego zespołu.


Wyniki potwierdziły to, co od jakiegoś czasu zauważyć można gołym okiem: rezerwowi Realu grają ostatnio znakomicie, niejednokrotnie dawali lepsze popisy, niż uznani członkowie pierwszego składu. Asensio oraz Isco czarują indywidualnymi akcjami, z kolei na korzyść Jamesa Rodrigueza i Alvaro Moraty przemawiają statystyki: mimo mniejszej liczby minut ten pierwszy ma już 10 goli oraz 14 asyst, z kolei Morata prezentuje wybitną wręcz regularność, swoje 13 trafień zdobywał średnio co 88 minut. Benzema? Na jednego gola potrzebował tych minut aż 183.


Nic dziwnego, że kibice Królewskich w ataku postawiliby na Isco oraz Asensio. Za grą Isco w wyjściowej "XI" opowiedziało się aż 90% ankietowanych. Marco Asensio był trzeci (67%), zaraz za Luką Modriciem (69%). 


Co ciekawe identyczne wyniki uzyskał także serwis dziennika Marca, który zapytał o tę samą kwestię wszystkich użytkowników swojej strony. Również oni postawili w ataku na trójkę Asensio-Isco-Ronaldo. Wyjątkowo kiepsko wypadł Benzema, od którego mniej głosów uzyskał jedynie Mariano.






Co wy na to? Zgadzacie się z hiszpańskimi kibicami? Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie!


Przeczytaj również