Keane atakuje piłkarzy United: Nie jestem fanem Mourinho, ale oni wrzucili go pod autobus

Keane atakuje piłkarzy United: Nie jestem fanem Mourinho, ale oni wrzucili go pod autobus
Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Roy Keane stwierdził, że za słabymi wynikami Manchesteru United nie stoi tylko Jose Mouinho, ale także piłkarze. 
Portugalczyk we wtorek pożegnał się z "Czerwonymi Diabłami" Zespół pod jego wodzą zajmował szóste miejsce w lidze, z dziewiętnastoma punktami straty do liderującego Liverpoolu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z takimi piłkarzami z pewnością byś się kłócił. Oni dokonali morderstwa, które uszło im na sucho. Chowali się za menedżerem i wrzucili go pod autobus - ocenił Irlandczyk cytowany przez "The Guardian".
Zawodnicy z nadwagą, którzy nie trenowali właściwie - wstyd mi za nich. Nie jestem największym fanem Mourinho, ale nie jestem w stanie tolerować graczy, którzy chowają się za swoimi agentami, kumplami w mediach. To jak żart - dodał Keane.
Cokolwiek działo się w drużynie, kiedy wychodzisz na murawę reprezentując tak wielki klub jak United, to dajesz z siebie sto procent bez wymówek. Mówienie, że piłkarze United są zasmuceni... to nie dotyczy tylko ich, ale współczesnych zawodników. Oni są nie tylko słabi jako piłkarze, ale także jako ludzie. Nie możesz im zwrócić uwagi. Kryją się za social media, dziewczynami, samochodami, za wszystkim - zaznaczył były piłkarz Manchesteru United.
Redakcja meczyki.pl
Jakub Kreśliński21 Dec 2018 · 17:39
Źródło: The Guardian

Przeczytaj również