Katastrofa Salzburga i Piątkowskiego! Popis Brestu w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Brest zrobił kolejny krok do awansu do fazy play-off Ligi Mistrzów. Francuzi wygrali na wyjeździe z RB Salzburg aż 4:0.
Austriacy zaczęli z animuszem. W 13. minucie wbili nawet piłkę do bramki, ale gol Baidoo nie został uznany z powodu spalonego.
Brest objął prowadzenie w 24. minucie. Brest wyprowadził błyskawiczną kontrę, której na pewnym etapie nie zdołał przerwać Kamil Piątkowski. Reprezentant Polski dał się objechać rywalowi, ten przetransportował piłkę do Simy, który płaskim strzałem wbił ją do bramki.
Salzburg atakował, dochodził do dobrych sytuacji, lecz w bramce znakomicie spisywał się Bizot. Gospodarze mogli pozazdrościć skuteczności ekipie z Francji. Brest był bezlitosny - po przerwie dołożył trzy gole. Między 66. a 75. minutą do bramki trafili Camara, Sima i Lage.
Piątkowski pozostał na boisku aż do zakończenia meczu. Nie zebrał dobrych recenzji.
Brest po dwóch meczach ma na koncie sześć punktów. Sytuacja Salzburga jest kiepska. Mistrzowie Austrii przegrali oba mecze. Nie strzelili jeszcze gola, stracili aż siedem.
Marcin Karbowski01 Oct · 20:39